Grafické karty BayView

Vysoký výkon bez kompromisů je naším cílem, od univerzální multimediální grafiky pro kancelářské potřeby až po špičková řešení pro průmyslové a CAD aplikace. Doprovázené vysoce účinnými Baytek ovladači a vhodnými softwarovými nástroji, jsou grafické karty BayView navrženy pro optimální propojení digitálních plochých panelů všech dodávaných standardů TFT/DSTN.

Na základě nově vyvinutého grafického procesoru, BayView AD5/AD6, VD5/VD6 a AVD5/AVD6 karty konvertoru plochého panelu představují milník v perfektním digitálním propojení LVDS panelu za použití běžných analogových RGB nebo DVI grafických karet s NTSC, PAL, SECAM video zdrojů.

Karty konvertoru podporují výstup až 1600 x 1200 pixelů věrné barvy a převádějí – v závislosti na typu karty - analogový RGB nebo digitální DVI vstup (VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA) nebo video (CVBS a Y/C) signály na 24-bitový LVDS. Výborné převáděcí schopnosti jsou zlepšovány mnoha technickými prvky, například: auto-scaling na maximální rozlišení výstupu, vymezitelné tabulky pro gama korekci R, G a B, auto-phase (automat. fázování) / auto-tracking (automat. sledování), vysoce výkonná jednotka pro potlačení zkreslení pohyblivého obrazu (konverze z prokládaného na neprokládaný obraz), a mnohem více..

Copyright 2015 ALFA-INT s.r.o., Tvorba www stránek by galandr.com | Sportovní potřeby | Stany | Outdoorové vybavení | MujDeal.cz | Beton