Kabely Nexans

S energií jako základem vývoje je Nexans světový hráč na poli infrastruktury, průmyslu a stavitelství. Jako celosvětově přední výrobce v kabelovém průmyslu nabízí velký rozsah kabelů a kabelových systémů, které dělají život příjemnější, cestování bezpečnější a práci efektivnější.

Nabízíme celková kabelová a kabelážní řešení pro přenos a rozdělení energie. Nové technologie, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí, navyšují kapacitu a snižují nebezpečí výpadku. Pro posílení bezpečnosti a výkonnosti železnic jsou naše produkty přizpůsobeny náročným podmínkám železnic. Pro telekomunikační a mobilní operátory můžeme vylepšit stávající či vytvořit nové sítě kdekoliv na světě.

Nabízíme kompletní portfolio kabelových a kabelážních řešení pro různé segmenty trhu, jako automobilový, železniční park, vzdušný průmysl, stavba lodí, jaderná energie, nafta, plyn a petrochemie, manipulace a mechanizace materiálů.

Taktéž zajišťujeme kabely a kabelážní řešení pro všechny typy staveb: od malých sídel po veřejné kancelářní budovy a velké průmyslové komplexy. Nexans byl průkopníkem ohně-vzdorných kabelů pro veřejnou bezpečnost, vytvořil průmyslová Ethernetová řešení sjednocující kancelářské a výrobní platformy a zajistil nejvyšší standardy recyklace a ohleduplnosti k životnímu prostředí.

V nabídce je široký sortiment měděných i optických kabelů a vláken, specializovaná řešení pro pevné i mobilní sítě, špičkové technologie, jednoduché instalace, vysoké přenosové rychlosti, miniaturní řešení i odolnost v náročných podmínkách.

Jelikož se vždy jedná o specifickou záležitost dáváme k náhledu pouze několik kabeláží:

Copyright 2015 ALFA-INT s.r.o., Tvorba www stránek by galandr.com | Sportovní potřeby | Stany | Outdoorové vybavení | MujDeal.cz | Beton