Konektory SOURIAU

Souriau je další z našich významných dodavatelů, který se řadí k největším výrobcům konektorů. SOURIAU má vlastní nezávislé testovací centrum uznávané mnoha národními standardními laboratořemi. Toto centrum provádí programy pro kontrolu platnosti či kvalifikaci, které jsou ve shodě s: MIL- Standard - CECC - GSFC - VDE - SCC - EN - CSA - UL. Konektory SOURIAU jsou využívány v nejnáročnějších aplikacích technických oborů, dále ve výpočetní technice, automobilovém, leteckém průmyslu, energetice, stavebním průmyslu i motosportu. Jedná se o velmi kvalitní konektory splňující přísné světové normy. Spektrum široké nabídky zahrnuje kruhové kovové i plastové konektory, speciální MIL konektory pro vojenskou techniku, signálové obdélníkové konektory… SOURIAU poskytuje řešení spojení od standardních konektorů založených na národních nebo mezinárodních specifikacích po komplexní propojení systémů. Jelikož spektrum konektorů je velmi široké, zařazujeme níže nejvíce používané konektory v katalogové formě. Pro jiné požadované specifikace konektorů nás prosím kontaktujte.

Jako oficiální zástupce Souriau konektorů máme nejlepší možné podmínky. Můžeme Vám nabídnout rychlé zajištění vzorků, nízké ceny, urychlení termínů i možnost skladových zásob s postupným odběrem.

Pro civilní použití
Pro náročné podmínky
Copyright 2015 ALFA-INT s.r.o., Tvorba www stránek by galandr.com | Sportovní potřeby | Stany | Outdoorové vybavení | MujDeal.cz | Beton