Meteostanice

Nabízíme profesionální civilní a vojenské meteostanice od předního výrobce ELBW-IRDAM, které mohou být použity v extrémně nepříznivých podmínkách. Mají uplatnění v průmyslových, námořních a vojenských sektorech, kde je bezpečnost práce a masivnost zásadní. Automatické meteostanice obsahují inovativní senzor rychlosti a směru větru, který odhaluje změny ovzduší (TAV) pomocí větru vanoucího skrz zahřátý válec. Výhoda senzorů větru ELBW-IRDAM spočívá v aerodynamickém tvaru konstrukce horní části. Větrný senzor používá mikro-řadič pro všechny nezbytné výpočty a kompenzace při měření směru a rychlosti větru. Teplota okolního vzduchu a barometrický tlak jsou důležité při kompenzaci rozdílu nadmořské výšky. Navrhujeme různé typy meteostanic, každou s jiným druhem použití. Např. to jsou senzory pro měření síly a směru větru, barometrického tlaku, teploty vzduchu a relativní vlhkosti.

Pole uplatnění ELBW-IRDAM větrných senzorů je velmi široké. Pro jejich pevnost, robustnost a důmyslnou statiku jsou stanice určeny k měření různých aspektů počasí v extrémně tvrdých přírodních podmínkách. Navíc větrné senzory pracují zvláště dobře i při velmi slabém větru, kde běžné vybavení pracovat neumí kvůli valivému tření.

Tepelný systém měření větru je velmi citlivý a zaznamenává všechny pohyby větru s velmi rychlou odezvou.

Průmyslové využití

Profesionální meteorologie, větrné elektrárny, zimní střediska, průmyslové podniky, letiště, civilní obrana, kontrola znečištění a katastrof, ventilace tunelů, bezpečnostní kontrolky (mosty, jeřáby, atd…).

Námořní využití

Pobřežní stráž, profesionální technologie ponorek, námořní či kontejnerové lodě, větrné elektrárny na moři, vrtné plošiny, přístavy, bóje.

Vojenské využití

NBC vozidla, hlavní bojové tanky, mobilní meteostanice, atd...
Pro bližší informace využijte náš kontakt.

Pro civilní použití
Pro náročné podmínky
Copyright 2015 ALFA-INT s.r.o., Tvorba www stránek by galandr.com | Sportovní potřeby | Stany | Outdoorové vybavení | MujDeal.cz | Beton