Moderní slevový agregátor a vyhledávač MujDeal.cz

Baví Vás hromadné slevy?

Používejte slevový agregátor a nebudete muset hledat slevy, řešit platby, reklamace, budete jednoduše propagovat hromadné slevy, propagovat slevy všech slevových webů a tím šetřit čas i peníze. Největší slevový vyhledávač MujDeal.cz vyžaduje, aby weby, které v něm chtějí být vstupovali do systému CJ , kde najdete postupně všechny české i slovenské slevové weby.

Už nemusíte chodit jednotlivě na slevové portály. Nyní máte všechny slevy pohromadě na jednom místě. Agregátor hromadných slev MujDeal.cz nabízí každý den finančně neuvěřitelně výhodné nabídky nejen služeb, ale i zboží a pobytů. Slevy jsou rozděleny do sekcí hromadné slevy, slevy na dovolené a zájezdy, sleva na módu a oblečení, slevy na zboží z e-shopů a slevové kupóny. Slevový agregátor Vám přináší atraktivní slevy, které si v podobě slevového kupónu můžete uplatnit například v restauracích, masáže, relax, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody, víkendové pobyty v penzionech, hotelích, apod.

V České republice funguje v současné době přibližně do 150 slevových portálů, přičemž tři z nich lze považovat za lídry slevového trhu. Aby potenciální zájemce nemusel hledat své oblíbené produkty a slevy, které nakupuje, slouží právě slevové agregátory. "Jsou to speciální stránky zaměřené na shromažďování slev. Slevový agregátor www.mujDeal.cz nabízí každý den aktuální slevy od všech slevových portálů a ty jsou dále děleny do svých kategorií. Potenciální zájemce si může vybrat i podle slevy ve svém městě. Takže jen slevy v Praze, slevy v Brně, slevy v Ostravě nebo slevy ve Zlíně".


Slevový vyhledávač: MujDeal.czCopyright 2015 ALFA-INT s.r.o., Tvorba www stránek by galandr.com | Sportovní potřeby | Stany | Outdoorové vybavení | MujDeal.cz | Beton